2023 (Perfundon ne Shtator) Cilesi e Larte Ndertimi | Or.

.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!0692031247. Apartament ne shitje 1+1 tirane dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona pasuri te patundshme shiten apartamente ne durres shtepi ne shitje don bosko shtepi ne shitje tirane shtepi ne shitje rruga e dibres farmacia 10 tirane kompleksi mangalem shtepi 2 kateshe shtepia ne shitje urgjente.

Apartament 3+1 ne Tirane Okazion.

Shqip.

Ekskluzive! Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU! Apartamenti ka siperfaqe 92. . 26 Dhj 14:41.

pozicionohet ne nje godine moderne dhe bashkekohore.

Bosh. . .

al është vendi i duhur për ju sepse. .

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Lire.

Shitje 423-31Z 144. Shqip.

Pozicionohet ne. 15m, i pabanuar me pare, i organizuar mire dhe teper funksional, me HIPOTEKE!!! Prona e ka te gjithe dokumentacionin e rifreskuar dhe eshte i gatshem per shitje.

Shiten apartamente ne tiran, duke filluar nga garsoniere ne shitje tirane e deri te duplex ne shitje dhe apartamente me hipoteke te fresku.
Ambjenti.
.

.

.

. . 000 € 83 m2 Gati per.

. . Shfaq më shumë. - 94m 2. Apartament 2+1 per shitje prane kompleksi Kika2.

.

. 42.

Ndaje.

Apartment per shitje ne tirane dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona pasuri te patundshme shiten apartamente ne durres shtepi ne shitje don bosko shtepi ne shitje tirane shtepi ne shitje rruga e dibres farmacia 10 tirane kompleksi.

apartamente ne shitje ne tirane +355 67 403 2997.

Shfaq më shumë.

.